W KRAINIE MÓWIĄCYCH KONI 2017

 • Obozy z językiem angielskim
 • Obozy z językiem polskim (dla dwujęzycznych dzieci polonijnych)

 

Obóz dzienny 

Wiek uczestników: od 8-go roku ż.

Zaawansowanym oferujemy konwersacje z native speakers, początkującym fascynującą naukę angażującą wszystkie zmysły z wykorzystaniem własnych metod a także metod szkoły Helen Doron. Niezapomniane zajęcia, na których przede wszystkim będziesz się świetnie bawił, a wiedza niepostrzeżenie sama będzie wchodzić do głowy! Zapraszamy!

TERMINY
23.07-29.07

Zapraszamy na pełne przygód wakacje na rancho!

Co zapewniamy: 

 • 3 posiłki z możliwością wyboru diety (śniadanie, drugie śniadanie, obiad)
 • zajęcia językowe dostosowane do wieku i poziomu uczestników
 • teoretyczna i praktyczna szkoła jazdy konnej
 • językowe zajęcia muzyczne/rytmiczne, wokalne, taneczne/teatralne i plastyczne wraz z materiałami
 • udział w wieczorach artystycznych i konkursach
 • sesję zdjęciową z końmi w strojach indiańskich
 • wykwalifikowaną opiekę
 • ubezpieczenie

Podczas obozu  – będziemy wspierać naukę języka poprzez takie aktywności jak: językowa hipoterapia (ćwiczenia aktywizujące odpowiednie ośrodki mózgowe czyli tzw. gimnastykę mózgu), naukę poprzez sztukę, muzykę, teatr. W zależności od zainteresowania  – indywidualne wsparcie logopedyczne (dodatkowo płatne).

 Cena: 690 PLN 

Informacje dla rodzin z dziećmi:

 • Zakwaterowanie w zależności od wymaganego standardu u nas lub po sąsiedzku. S
 • Sprawdź w zakładce „Promocje” jak skorzystać z obozu taniej lub za darmo.

 

PROGRAM

Języki

Uczymy komunikacji niestandardowymi metodami. Zamiast nużącego siedzenia w ławkach i łamania sobie głowy nad gramatycznymi zawiłościami, jest dużo dobrej zabawy, skakania, biegania, jazdy konnej i innych aktywności, które przez wzbudzenie odpowiedniego poziomu (sprzyjających błyskawicznej nauce) endorfin oraz zaangażowanie  wszystkich zmysłów powodują szybkie i niepostrzeżone zwiększanie biegłości językowej.

Konie

Pod okiem instruktora dzieci będą nie tylko zdobywać pierwsze umiejętności jeździeckie ale przede wszystkim nauczą się zawierać przyjaźń z tymi mądrymi zwierzętami. Poznają unikalny język, za pomocą którego porozumiewają się one ze sobą i starają się porozumieć z nami. Pomogą opiekować się koniem – karmić go, i pielęgnować. Nasze konie szkolone metodami naturalnymi są posłuszne jeźdźcom nawet dosiadane bez siodeł i tranzelek.

Kultura i sztuka

W trakcie obozów dzieci poznają wiele elementów kultury wiejskiej, wezmą udział we wspólnym pieczeniu chleba, wykonają własnoręcznie kwiatowe mydełko, ulepią podobiznę ulubionego zwierzątka z gliny lub masy plastycznej, wezmą udział w przedstawieniach domowego „Teatru pod strzechą”.

Uwaga! Wybór tematyki zajęć spośród całej bogatej oferty będzie dostosowany do zainteresowań i umiejętności dzieci. Dzieci będą też miały okazję asystować przy pracach gospodarskich i przy zwierzętach. Proste, a jednak pełne wrażeń życie w bliskości natury jest doskonałą alternatywą dla wirtualnej rzeczywistości za szklanym ekranem. Bliski kontakt z żywą przyrodą przekształca niepostrzeżenie każdego, nawet najbardziej zatwardziałego, biorcę w twórcę. W czasach „gotowców” i „schematów” jest to niezwykle cenne doświadczenie.

Prócz tego, jeśli starczy czasu proponujemy, jak to zwykle na obozach, gry i zabawy pod dachem i na wolnym powietrzu, wieczory przy ognisku itp.

Rozkład zajęć

Zajęcia odbywają się od godz. 09.00 rano do godziny 17.00 z przerwą na poobiednią sjestę. Ok. 19.00 po kolacji zapraszamy rodziców i dzieci na wieczorne występy, ogniska i inne imprezy. Program rozpoczyna uroczyste powitanie połączone z pierwszym wieczorem kulinarno-artystycznym w dniu przyjazdu ok. godz. 18-tej, a kończy występ lub wystawa dla rodziców, który/a odbywa się w dniu wyjazdu o godz.16-tej.

ISTOTNE INFORMACJE

Co należy ze sobą koniecznie zabrać

dobry humor i pozytywne nastawienie, a ponad to:
zaświadczenie lekarskie lub pisemne oświadczenie obojga rodziców lub opiekunów prawnych o braku przeciwwskazań do rekreacyjnej jazdy konnej. Warto też przywieźć:

 • wygodny strój do jazdy konnej (najlepiej dres),
 • kask (można też wypożyczyć na miejscu, ale co własny nieprzechodni, to własny),
 • strój przeciwdeszczowy,
 • strój kąpielowy,
 • ulubiony instrument.

 

Warunki rezerwacji

Rezerwacji dokonujemy wyłącznie mailowo: info@ekopensjonat.pl
Miejsca są zarezerwowane w momencie powiadomienia nas o dokonaniu wpłaty należnej kwoty.
Za koszty pobytu na życzenie gości wystawiamy Fa Vat, o czym prosimy poinformować nas w chwili rezerwacji (nie wystawiamy Fa Vat z datami wstecznymi).
KARTA ZGŁOSZENIA [pobierz]

REGULAMIN [pobierz]

Należność można wpłacać:

przelewem na konto: Jacek Sosnowski
82 1050 1722 1000 0091 3231 5376

dla wpłacających zza granicy:
PL-82 1050 1722 1000 0091 3231 5376
SWIFT-INGBPLPW