Dojazd własnym transportem: samochód, motocykl, rower, hulajnoga, rolki, w zimie ewentualnie narty biegowe

PKS-em jedziemy do Koszalina na Dworzec Główny. Stamtąd PKS-em lub innym przewoźnikiem jedziemy w kierunku na Polanów, Bytów. Wysiadamy w miejscowości Nacław (znajduje się ona 10 km przed Polanowem na trasie Koszalin-Polanów-Bytów). Z Nacławia mamy 4 km do Rekowa. Można:

  1. dojść pieszo – wersja dla ambitnych, ale z bagażami dość ciężko
  2. łapać okazję – wersja dla cierpliwych ze względu na małe nasilenie ruchu samochodowego
  3. zadzwonić do nas, to podjedziemy samochodem – wersja optymalna

 

PKP i pochodne

Jedziemy do Koszalina na Dworzec Główny (innego i tak nie ma). Tam wysiadamy i przechodzimy około 300m na dworzec PKS, który znajduje się obok dworca PKP. Dalsze postępowanie patrz pkt. B. Z dowolnego kierunku ze świata na najbliższe lotnisko w Goleniowie koło Szczecina. A dalej wg punktu A.(można wypożyczyć samochód lub przewieźć samolotemJ), B lub C. W przyszłości planujemy budowę lotniska w Rekowie na polu obok Rancza, ale czekamy na dotację z UE.

Jak odnaleźć nas w Rekowie?

Rekowo to maleńka wioska, ma tylko jedno skrzyżowanie, które znajduje się pod sklepem. Jeśli nadjedziesz od strony Nacławia na skrzyżowaniu skręć w lewo w kierunku słupa z bocianim gniazdem. Jeśli nadjedziesz od strony Mostowa, to skręć w prawo w kierunku tegoż słupa z bocianami. Jedź około 400m prosto, aż skończą się zabudowania (wygląda to tak, jakby skończyła się wieś) po czym droga skręca łukiem w prawo i pod lasem zauważysz zabudowania naszego rancza. Numer posesji 9.

Uwaga Kochani!

Bardzo ważna informacja. Około 100 km od naszego Rekowa na trasie Polanów – Miastko – Bytów znajduje się też inna wieś o tej samej nazwie Rekowo. Były już przypadki że nasi goście, szczególnie ci z odleglejszych miejsc, przez nieuwagę zajechali właśnie tam.

Wszystkim naszym gościom życzę przyjemnej i bezpiecznej podróży do nas.