Różne turnusy prowadzą różne osoby, co roku przybywają nowi instruktorzy wnosząc nowe pomysły i świeży entuzjazm. Poniżej przedstawiamy niektóre z osób, które będzie można u nas spotkać w tym roku.

 

Monika Cheikh Sarraf

W nauce jazdy konnej najważniejsze jest bezpieczeństwo młodych i początkujących jeźdzców.”


Egzaminy na instruktora zdawała między innymi u Jacka Wodyńskiego organizatora międzynarodowych konkursów skokow Klasy CS i Wacława Pruchniewicza jedynego w Polsce trenera jeździectwa klasy mistrzowskiej, autora „Akademia Jeździectwa”. Przedstawiony tam system treningowy i szkoleniowy propagowany i zatwierdzony jest przez Zarzad Polskiego Związku Jeździeckiego. Od 10 lat trenuje w stadninie konia trakeńskiego w Hamburgu. Od 2009 czynny członek i amazonka Hanseatyckiego Związku Damskiego Siodła. Uważa, że sztuka jazdy konnej polega przede wszystkim na zrozumieniu psychiki, zachowań koni i obchodzenia sie ogromnym szacunkiem z tymi wrażliwymi zwierzętami. 

 

Kaja Sosnowska

Córka założycieli Rancza, aktorka, szerszej publiczności znana jako doktor Dominika z TVNowskiego serialu „Szpital”. Na co dzień mieszka w Krakowie i całym sercem kocha to miasto, ale zawsze z utęsknieniem czaka na wakacje i odwiedziny w rancho swoich Rodziców. W przeszłości zdarzało się jej brać czynny udział w działaniach obozowych: prowadziła zajęcia z teatru i oczywiście zajmowała się Muminkami. W tym roku wspiera brata (Michała), który organizuje swój pierwszy samodzielny obóz

W Krakowie poza zajęciami „Szpitalnymi” gra w kilku teatrach. Pasjonuje się filmem, muzyką, uwielbia snowborad i Kretę. 

 

Wanda Sarapata

Z wykształcenia projektantka mody, z zamiłowania rękodzielnik. Do szczęścia potrzebuje natury, igły, nici, trochę materiału, oraz kota. Nieustannie rozwija swoje umiejętności w wegetariańskiej sztuce kulinarnej.


Pozostała część informacji o kadrze w przygotowaniu, pojawi się niebawem.