Miłośników przygody zapraszamy na rajdy konne: 1, 2, 3 i wielodniowe.

 

 

UWAGA! NIE PRZEGAP OKAZJI!

Poza sezonem promocyjna cena: od 100 /jeden dzień za rajd gwiaździsty!

Możliwość przyjazdu z własnym koniem!

„W CZTERY STRONY ŚWIATA” – rajd gwiaździsty dla osób ceniących przygodę ale i wygodę. Zapewniamy noclegi (od 30-50 zł), wyposażoną kuchnię do dyspozycji, opiekę instruktorską i sympatyczne konie. Promocyjna cena poza sezonem to jedynie 100 zł od osoby za dzień!  Ofertę na sezon sprawdź w zakładce Obozy/Maxi Horse. Możliwe dodatkowe usługi: wyżywienie śniadania i obiadokolacje od 35 zł,  szkolenia „natural w pigułce”, „masaż koni w pigułce”, „stretching koni w pigułce”.

„W STRONĘ SŁOŃCA” – rajd wędrowny, noclegi w zaprzyjaźnionych agroturystykach lub jeśli wolisz „pod chmurką”. Zapewniamy opiekę instruktorską i moc niezwykłych przygód. Cena  za jeden dzień poza sezonem:

wersja all inclusive: 250 zł/dzień w tym (koń, przewodnik/instruktor, wygodny nocleg, smaczne i obfite posiłki, możliwość wyboru agroturystyk z sauną).

wersja standard – 150 zł/dzień,  w tym całodzienna wędrówka z koniem, nocleg na starcie i mecie (u nas). Noclegi „po drodze” oddzielnie płatne w zależności od standardu 30-60 zł. Posiłki – własny prowiant lub za niewielką opłatą (od 35 zł) ciepłe posiłki rajdowe albo wypasione menu ale to już wg cenników gospodarzy na trasie (35-60zł).

Rajdy nad morze (3 lub 4 dni) cena 800 zł (szczegóły w zakładce Obozy/MaxiHorse)

Ofertę na sezon sprawdź w zakładce Obozy/Maxi Horse.

Proponowane trasy

  1. Szlakiem Konnym Pomorza Środkowego.
  2. Szlakiem Konnym im. Moarion Donhoff (przebiega przez naszą osadę).
  3. Szlakiem 12 jezior.
  4. Przez Baranie Góry na Świętą Górę Polanowską  (najwyższe wzniesienie Pomorza Środkowego).
  5. NAD MORZE  – Szczeglino – Krzykacz – Rzepkowo – do Łaz i powrót przez Mirotki.
  6. Doliną malowniczej rzeki Radwi.
  7. „Skautowski”  – w nieznane.
  8. Szlak konny Pojezierza Drawskiego. Długość szlaku wynosi 186,4 km. Przemierza z zachodu na wschód, niezwykła zróżnicowany polodowcowy obszar Pojezierza Drawskiego, nasycony wzniesieniami moreny czołowej, poprzecinanymi licznymi dolinami rzek, strumieniami i jeziorami. Przebiega przez północną część Drawskiego Parku Krajobrazowego. Przedostaje się przez rozległe, widokowe obszary pól, łąk i nieużytków oraz zwartych kompleksów leśnych. Łączy większość ośrodków jeździeckich Pojezierza Drawskiego, zlokalizowanych w: Łobzie (Świętoborzec), Boninie, Zagoździe, Starym Resku, Zajączkowie, Przybkówku, Strzeszynie, Świątkach, Miłobądzu (Karolewku), Stępniu i Białym Borze.