Miłośników przygody zapraszamy na rajdy konne: 1, 2, 3 i wielodniowe.

UWAGA! NIE PRZEGAP OKAZJI!

Poza sezonem promocyjna cena: od 80 zł/jeden dzień za rajd gwiaździsty!

Możliwość przyjazdu z własnym koniem!

„W CZTERY STRONY ŚWIATA” – rajd gwiaździsty dla osób ceniących przygodę ale i wygodę. Zapewniamy noclegi, wyposażoną kuchnię do dyspozycji, opiekę instruktorską i sympatyczne konie. Promocyjna cena poza sezonem to jedynie 80 zł od osoby za dzień!  W lipcu i sierpniu 130 zł/dzień. Możliwe dodatkowe usługi: wyżywienie śniadania i obiadokolacje 35 zł,  sauna NearInfraRed 20 zł/30 min. profesjonalne masaże (cena zależnie od rodzaju), krótkie szkolenia „natural w pigułce”, „masaż koni w pigułce”, „stretching koni w pigułce”.

„W STRONĘ SŁOŃCA” – rajd wędrowny, noclegi pod chmurką lub w zaprzyjaźnionych agroturystykach. Zapewniamy opiekę instruktorską i moc niezwykłych przygód. Cena  za jeden dzień poza sezonem 100 zł, w sierpniu 130 zł/dzień w tym całodzienna wędrówka z koniem, nocleg na starcie i mecie (u nas). Noclegi „po drodze” oddzielnie płatne w zależności od standardu. Jedzonko – własny prowiant lub za niewielką opłatą ciepłe posiłki rajdowe albo wypasione menu ale to już wg cenników gospodarzy na trasie.

Proponowane trasy

  1. Szlakiem Konnym Pomorza Środkowego.
  2. Szlakiem Konnym im. Moarion Donhoff (przebiega przez naszą osadę).
  3. Szlakiem 12 jezior.
  4. Przez Baranie Góry na Świętą Górę Polanowską  (najwyższe wzniesienie Pomorza Środkowego).
  5. NAD MORZE  do Łaz.
  6. Doliną malowniczej rzeki Radwi.
  7. Aleją Olbrzymów przez Wilcze Góry do Garbna.
  8. „Skautowski”  – w nieznane.
  9. Szlak konny Pojezierza Drawskiego. Długość szlaku wynosi 186,4 km. Przemierza z zachodu na wschód, niezwykła zróżnicowany polodowcowy obszar Pojezierza Drawskiego, nasycony wzniesieniami moreny czołowej, poprzecinanymi licznymi dolinami rzek, strumieniami i jeziorami. Przebiega przez północną część Drawskiego Parku Krajobrazowego. Przedostaje się przez rozległe, widokowe obszary pól, łąk i nieużytków oraz zwartych kompleksów leśnych. Łączy większość ośrodków jeździeckich Pojezierza Drawskiego, zlokalizowanych w: Łobzie (Świętoborzec), Boninie, Zagoździe, Starym Resku, Zajączkowie, Przybkówku, Strzeszynie, Świątkach, Miłobądzu (Karolewku), Stępniu i Białym Borze.